Indiánské muzikohrátky

6. 2. 2019 9:00 Mateřská škola

Indiánské muzikohrátky

• Vánoční dílny pro MŠ

Klub rodičů zve všechny děti a rodiče z MŠ na vánoční dílny, které se konají v jídelně a kuchyňce ZŠ. Na této akci si můžete vyrobit přáníčko, vánoční věneček nebo upéct perníčky. Materiál je zajištěn, vezměte si pouze svíčky podle druhu výrobku. Prosíme maminky, aby upekly něco dobrého na zub. Těšíme se na příjemně strávený podvečer v předvánočním čase.

• Sběrový týden

Podzimní termín sběru papíru.

• Projektový den

Projektový den Sametový listopad.

Sběrový týden

Podzimní termín sběru papíru.

Vánoční dílny pro MŠ

Vánoční jarmark