KALENDÁŘ     ·       558 682 111

Školská rada

30. 4. 2020

Školská rada

Školská rada zřízená u základní školy, jejíž činnost vykonává Základní škola a Mateřská škola Ostravice, příspěvková organizace

Zástupci zřizovatele:

Bc. Michaela Běčáková, Veronika Závodná (předsedkyně Školské rady)

Zástupci zákonných zástupců:

Markéta Janošcová, Martin Šnapka

Zástupci pedagogických pracovníků:

Mgr. Alena Šebestová, Renata Tkáčová

 

duben 2020:

Vážení rodiče,

již několik týdnů jsou z důvodu koronavirové epidemie uzavřeny všechny mateřské a základní školy a probíhá tzv. distanční výuka. Učitelé jsou nuceni s žáky komunikovat převážně elektronicky, bez osobního kontaktu. Někteří se s tímto stylem výuky vyrovnali velmi dobře, jiní s menšími či většími obtížemi. Každopádně  se nyní vyžaduje jiný přístup jak od žáků, tak od učitelů i od nás, rodičů. Jistě tato situace přináší spoustu nových věcí, které pro nás všechny mohou být i do budoucna přínosem, ale přináší jistě také nemalé problémy. Chceme vám tímto nabídnout možnost vyjádřit se k otázkám školy, jak základní, tak i mateřské. Své postřehy, podněty či jiné připomínky máte možnost poslat na skolskaradaostravice@seznam.cz  .

Školská rada je prostředníkem mezi zřizovatelem a vedením školy, proto jsou pro ni vaše názory důležité, děkujeme.

členové školské rady

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Sférické kino

    Kolik toho víme o fotosyntéze, oběhu kyslíku a struktuře stromů od kořenů až po listy? Jak stromy získávají energii ze slunce? Proč rostou? Jak to, že se voda z kořenů dostává v rozporu se zákony gravitace do listů? Zvídavá a milá beruška Dolores a svatojánský brouček Michael najdou odpovědi na všechny tyto otázky ve své škole pro broučky. Spolu s nimi budou diváci cestovat zázračným světem přírody a odhalí největší tajemství stromů!

  • Pejsek s kočičkou jdou do školy

    Do školky k nám přijede divadlo a představí nám pohádku pejsek s kočičkou jdou do školy

  • Výuka v pátek 25. září

    vyučování pátek 25. září 2020

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

KONTAKTUJTE NÁS