Zahrada s přírodními prvky ZŠ Ostravice

Zahrada s přírodními prvky ZŠ Ostravice

Název projektu: Zahrada s přírodními prvky ZŠ Ostravice

Akceptační číslo: 1190700373

Příjemce podpory: Základní škola a Mateřská škola Ostravice, příspěvková organizace

Stručný popis projektu: Předmětem projektu je úprava stávající zahrady základní školy na zahradu s prvky přírodní zahrady. Po úpravách bude zahrada poskytovat žákům praktickou i teoretickou výuku v oblasti EVVO. Bude se jednat zejména o dendrofón a expozici dřeva, nebo také expozici léčivých a aromatických rostlin. Součástí bude také geoexpozice a motýlí louka.