KALENDÁŘ     ·       558 682 111

Úspěchy mysliveckého kroužku

14. 6. 2017

Úspěchy mysliveckého kroužku

V sobotu dne 27.5.2017 proběhlo v ZŠ Hukvaldy okresní kolo soutěže o Zlatou srnčí trofej pro děti z kroužků mladých myslivců a ochránců přírody  pod patronací Okresního mysliveckého spolku ČMMJ Frýdek-Místek. Za náš kroužek se soutěže zúčastnili: Ondřej ŽÁČEK, Marek LUKEŠ, Matěj VOJTEK, Jakub MALIŠ a Martin LATNER. Mohu konstatovat, že hoši se reprezentace ZŠ a MS Horečka  zhostili  nadmíru dobře. V kategorii "A" (3.až 5. třída) se Jakub Mališ umístil na 4. místě. Ve starší kategorii "B" (6.až 9. třída) pak se umístili hoši následovně:
1. místo Ondřej Žáček, 2. místo Marek Lukeš, 5. místo Matěj Vojtek a 7. místo Martin Latner. Všichni byli za svou snahu a vědomosti odměněni pěknými věcnými cenami - i ti kteří se umístili na místech mimo pomyslné "stupně vítězů".

S pozdravem "Myslivosti zdar!"

Vladislav Zápalka
předseda MS Horečka a vedoucí kroužku MMOP "Koloušci"

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI