KALENDÁŘ     ·       558 682 111

Úspěchy mysliveckého kroužku

14. 6. 2017

Úspěchy mysliveckého kroužku

V sobotu dne 27.5.2017 proběhlo v ZŠ Hukvaldy okresní kolo soutěže o Zlatou srnčí trofej pro děti z kroužků mladých myslivců a ochránců přírody  pod patronací Okresního mysliveckého spolku ČMMJ Frýdek-Místek. Za náš kroužek se soutěže zúčastnili: Ondřej ŽÁČEK, Marek LUKEŠ, Matěj VOJTEK, Jakub MALIŠ a Martin LATNER. Mohu konstatovat, že hoši se reprezentace ZŠ a MS Horečka  zhostili  nadmíru dobře. V kategorii "A" (3.až 5. třída) se Jakub Mališ umístil na 4. místě. Ve starší kategorii "B" (6.až 9. třída) pak se umístili hoši následovně:
1. místo Ondřej Žáček, 2. místo Marek Lukeš, 5. místo Matěj Vojtek a 7. místo Martin Latner. Všichni byli za svou snahu a vědomosti odměněni pěknými věcnými cenami - i ti kteří se umístili na místech mimo pomyslné "stupně vítězů".

S pozdravem "Myslivosti zdar!"

Vladislav Zápalka
předseda MS Horečka a vedoucí kroužku MMOP "Koloušci"

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Zápis do 1. třídy

  Těšíme se na nové spolužáky.

 • Uzavření školy

  mimořádné opatření

 • Zápis nových dětí do MŠ pro rok 2020/2021

  INFORMACE K ZÁPISU DO MŠ PRO ROK 2020: Zápis nových dětí do mateřské školy pro školní rok 2020/21 se uskuteční v úterý 5. května 2020 od 14.00 do 17.00 hodin v budově mateřské školy. Náležitosti k zápisu: • rodný list dítěte (k nahlédnutí) • průkaz totožnosti zákonného zástupce (k nahlédnutí) • potvrzení od lékaře o povinném očkování • žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání, viz. formuláře (můžete vyplnit i na místě) Kritéria pro přijetí dětí: - předškolní vzdělávání je povinné pro děti, které do 31.8 2020 včetně dosáhnou pátého roku věku - přednostní přijetí čtyřletých a tříletých dětí pocházejících ze spádového obvodu - přijetí dvouletých dětí, které ve školním roce 2020/2021 dovrší věku 3 let Těšíme se, přijďte mezi nás. Bc.Lucie Jantošová

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 7

  DUB
  Zápis do 1. třídy

  Těšíme se na nové spolužáky.

 • 15

  DUB
  Jak Pimpilimpi a Pompolompo zachránili zemi

  Divadelní společnost Cestovadélko uvede veselou pohádku s písničkami Jak Pimpilimpi a Pompolompo zachránili Zemi. Tématem představení je problematika nakládání s odpady. Děti se prostřednictvím pohádky a písní seznámí, jak nakládat s nebezpečným odpadem, problematikou recyklování a uvědomí si, jak je potřeba chránit přírodu.

 • 5

  KVĚ
  Zápis nových dětí do MŠ pro rok 2020/2021

  INFORMACE K ZÁPISU DO MŠ PRO ROK 2020: Zápis nových dětí do mateřské školy pro školní rok 2020/21 se uskuteční v úterý 5. května 2020 od 14.00 do 17.00 hodin v budově mateřské školy. Náležitosti k zápisu: • rodný list dítěte (k nahlédnutí) • průkaz totožnosti zákonného zástupce (k nahlédnutí) • potvrzení od lékaře o povinném očkování • žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání, viz. formuláře (můžete vyplnit i na místě) Kritéria pro přijetí dětí: - předškolní vzdělávání je povinné pro děti, které do 31.8 2020 včetně dosáhnou pátého roku věku - přednostní přijetí čtyřletých a tříletých dětí pocházejících ze spádového obvodu - přijetí dvouletých dětí, které ve školním roce 2020/2021 dovrší věku 3 let Těšíme se, přijďte mezi nás. Bc.Lucie Jantošová

KONTAKTUJTE NÁS